Prefabrik Havuz Yapımı


Çelik panel prefabrik havuz sistemlerimizle betonarme havuzlara göre hem daha avantajlı hem de kısa bir sürede kurulabilen bir havuza sahip olabilirsiniz.

Panel Havuzlar %100 Türk mühendislerinin geliştirip yerli malzeme ile üretimini gerçekleştirdiği fibercement levhalar ile çok sağlam ve sağlıklı, havuz yan duvarlarını oluşturmak suretiyle yapılan panel havuz sistemidir.

Prefabrik havuzun bazı avantajları

SADECE 2 GÜNDE KURULUM VE 7 GÜNDE TESLİMAT

Prefabrik havuz yapılıcak alan belirlendikten sonra hava şartlarının uygun olması durumunda hafriyat ve alt yapı çalışması, prefabrik havuzun kurulumu ve havuzun kullanılmaya başlanması 7 ila 10 gündür.

DAYANIKLI, ESNEK VE UZUN ÖMÜRLÜ

Prefabrik havuzlar çelik yapısı ve esnek iç liner kaplaması sayesinde deprem, zemin hareketleri ve benzerleri gibi doğal afetlerden zarar görmeden kalabilmektedir.

DAHA HİJYENİK VE SAĞLIKLI

Prefabrik havuzların iç liner kaplaması gözeneksiz olup, betonarme havuzlarda olan, derz aralarında yosun oluşumu, bakteri üremesi söz konusu değildir. Temizlenmesi gözeneksiz yapısı sayesinde çok kolaydır.

%100 SIZDIRMAZLIK

Prefabrik havuzlar iç liner kaplaması havuzun ölçülerinde üretilip tek parça halinde gelmekdedir ve kesin sızdırmazlık sağlamakdadır. İşte bu üstün özellikleri sayesinde; Avrupa ’da 2000 ’li yıllardan beri, prefabrik havuz sistemleri, konvansiyonel betonarme havuzların önüne geçmiştir ve Avrupa pazarının neredeyse tamamını ele geçirmiştir.