Havuz Bakımı


Havuz Bakımı


havuz bakımı

Havuz bakımı, dip temizliği ve suyun berrak görünmesinden ibaret değildir. Suyun berrak görünmesi hijyenik açıdan temiz olduğu anlamına gelmez. Sağlıklı bir havuz için, hastalık yapıcı bakterilerin yok edilmesi ve bunun sürekliliğinin sağlanması gerekir.Bu nedenle havuz suyunun istenilen değerlerde tutulması ( su şartlandırma) tecrübeden ziyade bilgi birikimi gerektiren bir konudur.

Firmamızda, havuz bakımlarınız kimya mühendisi kontrolünde, uzman personelimizle  yapılır.Havuz suyunuzun değerleri mikroişlemcili analiz cihazlarımızla periyodik olarak takip edlir. Havuzunuzun ihtiyacı olan doğru kimyasallar kullanılarak, havuz suyunuz Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı Yüzme Havuzlarının Tabi Olacağı Sağlık Esasları Hakkında Yönetmeliğe  uygun değerlerde tutulur.  Kimyasallarımızın tamamı bakanlık onaylıdır.

Havuz bakımında önceliğimiz insandır. Sağlıklı ve güvenli bir havuz için, sezon öncesinde havuzunuzun tüm ekipmanları kontrol edilir ve bir ekspertiz raporu hazırlanır. Ekpertiz hizmetimiz ücretsizdir.

info@dengehavuz.com

Tel&Fax +90252 613 1115

GSM 543 4388778

İbrahim Gül Cad. No:31/A Fethiye-MUĞLA