Kimyasalsız Havuz Sistemi


Kimyasalsız Havuz Temizliği

kimyasalsız havuz

kimyasalsız havuz

KİMYASAL KULLANMADAN

HAVUZ HİJYENİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Fethiye’de klorlu havuz dezenfeksiyonuna göre daha sağlıklı sonuçlar veren klorsuz havuz sistemlerimizden sonra, tamamen kimyasaldan arındırılmış “ Kimyasalsız Havuz” sistemini hizmetinize sunuyoruz. Bu sistemle kimyasalların etkilerinden uzak sağlıklı bir havuza sahip olabilirsiniz.

1994 yılında Amerika’ da kurulmuş olan, Dünyanın en eski ve en prestijli, tuz, klor ve kimyasallardan arındırılmış yüzme havuzu sistemleri üreticisi ECOSMARTE firmasının Türkiye distribütörü olan ECOSMARTETURKIYE ile yaptığımız görüşmeler sonucunda patentli ECOSMARTE sistemini sizlere sunmaktan gurur duyarız.

ECOSMARTE SİSTEMİ NEDİR?
ECOsmarte 1994 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde kurulmuş, bu konunun Dünya’ daki, geliştirici öncüsü ve lideri konumundaki bir firma olup, üretimi olan ECOsmarte sistemi sadece bir iyonizasyon sistemi değil, bu sisteme entegre;
• İYONİZASYON – Bakteri, virüs ve yosunları öldüren, saf bakır elektrotları ile iyonizasyon,
• OKSİDASYON – Vücut yağlarını, bedensel atıkları, güneş kremleri ve bakır iyonları tarafından öldürülen ölü organik maddeleri yok eden, saf titanyum elektrotları ile oksidasyon ve,
• pH KONTROLÜ – CO2 gazı ile otomatik, pH kontrolü yapan,
diğerlerinden farklı, üstün bir sistemdir.

ECOsmarte®; havuz ve spa suyunuzu, kimyasallar kullanmaya gerek olmadan sterilize eden ve şartlandıran, yegane sistemdir. ECOsmarte® ile suyun daha az filtre edilmesi ile yapacağınız elektrik tasarrufundan bahsetmeden, sistemin aylık işletme maliyetinin, 1 US Dolar’ dan daha az olduğunu söyleyebiliriz. %100 klorsuz bir sistem olan ECOsmarte® sistemini kullanmaya başladıktan sonra, bir çok temel havuz kimyasallarına artık ihtiyacınız olmayacağı için, büyük bir parasal tasarrufu zaten yapmış olacaksınız. Ama size getireceği en büyük yarar, esasen cebinize değil, SAĞLIĞINIZA dır.
ECOsmarte® sistemi klor ve brom’ dan çok daha etkin bir bakteri ve virüs yok edici sistem olan, saf bakır iyonizasyonu sistemidir. ECOsmarte® sisteminin benzer sistemlere karşı en önemli farkı ve en büyük üstünlüğü, aynı sistem içerisinde saf bakır iyonizasyonu ile, doğal oksijen oksidasyonu da, birlikte yapmasıdır.
ECOsmarte® saf bakır iyonizasyonu sistemi, su içerisinde bulunan, bakteri, virüs ve alg (yosun)’ leri öldürür ve Amerika’ da, içme sularının %10′ u, bu sistemle, temizlenir ve strelize edilir.
ECOsmarte® oksidasyon sistemi ise, vücut yağları, güneş kremleri ve diğer ölü organik maddeleri temizler.
Sistemin, tam otomatik ve en gelişmiş versiyonu olan, iyonizasyon ve oksidasyon ile birlikte, “CO2 (karbondioksit) ile pH kontrolü yapan “programlanabilir w/CO2 pH kontrol” sistemi ise hem havuzunuzun kimyasallar olmadan temizlenmesini, hem de otomatik olarak pH kontrolünün yapılmasını sağlar.
Günümüzde artık, insan vücuduna (özellikle saçlar, gözler ve deri) ve kanserojen bir madde olması nedeni ile de, insan sağlığına zararlı bir madde olduğu tüm Dünya’ da kabul edilmiş bir madde olan Klor (Chlorine) ve diğer insan sağlığına zararlı havuz kimyasalları içerisinde, hem ailenizin, hem de kendinizin yüzmesine izin vermeyin. Artık çok etkin ve sağlıklı bir alternatifiniz var. Bu alternatif, Amerika’ nın konusunda en büyüğü olan, ECOsmarte® ürünleridir.
ECOsmarte® sisteminin kullanımı sadece yüzme havuzları ve spa havuzları ile sınırlı değildir. Virüsler, bakteriler (özellikle, Lejyoner (Lejyonella) bakterisi ve diğer su kaynaklı (water-borne) bakteriler) ve yosunlanmasın problem olduğu, tesis ve uygulamalarda, tüm Dünya’ da, kullanılmaktadır. Havuzlar dışındaki bu uygulama alanları;
• Soğutma kuleleri
• Su depoları
• Su arıtma tesisleri
• Besi hayvancılığı
• Seracılık
• Yatlar ve tekneler
• Su kullanımın olduğu diğer sanayi ve uygulamalardır.
MONTAJI VE KULLANIMI BASİT, ÇOK ETKİLİ BİR SİSTEM
Tüm ECOsmarte ürünlerinin montajı ve kullanımı çok basit ve herkes tarafından anlaşılabilir bir montaj ve kullanma talimatı ile birlikte teslim edilmektedir. Ayrıca 60 gün müşteri tatmini garantisi ve 5 yıl fabrika garantisi, sistemimize duyduğumuz güvenin en büyük göstergesi ve sizin en büyük güvencenizdir.